Kviečiame skaityti!

Visagino švietimo pagalbos tarnyba gavo naują knygą – Stephanny Freeman, Tanya Paparella, Gazi Begum ir Kristen Hayashida. Kaip pagerinti vaikų socialinį elgesį.

JAV mokslininkų parengtame leidinyje pristatoma ugdymo programa „Tiesioginis vaikų socialinio elgesio mokymas“. Tai išsamus, struktūruotas ir nesudėtingai įgyvendinamas ugdymo planas 3-7 metų vaikams, padėsiantis pedagogams lavinti vaikų bendravimo įgūdžius, reikalingus norint kurti bendradarbiavimu grįstus socialinius santykius. 

Knygoje pristatoma programa padės pedagogams ir švietimo pagalbos specialistams ugdyti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų bendravimo ir socialinius įgūdžius. Remdamiesi savo sukaupta patirtimi ir knyga pasinaudojusių specialistų atsiliepimais, autoriai sako, kad knygoje esančios praktinės veiklos gali padėti ne tik specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems, bet ir visiems kitiems vaikams.

Daugiau apie knygą čia https://www.emokykla.lt/bendrasis/pradzia/knygos-kaip-pagerinti-vaiku-socialini-elgesi-pristatymas/28026

Taip pat gautas naujas leidinys „Ikimokyklinis įtraukusis ugdymas. Naujos įžvalgos ir įrankiai. Europos studijos indėlis“, kurį parengė Europos specialiojo ugdymo plėtros agentūra.

Kviečiame skaityti!

Parašykite komentarą