SENSORINĖS ĮRANGOS VAIKAMS SU ĮVAIRIAIS SUTRIKIMAIS PRISTATYMAS

Sensorinė aplinka be išorinių trikdžių koncentruotai leidžia vaikui sutelkti ir išlaikyti dėmesį, tokiu būdu jį nuramindama ir paruošdama mokymuisi, terapijai ir kitoms veikloms.

Rugsėjo 21 d. Visagino švietimo pagalbos tarnyboje vyko pristatymas ,,Sensorinė įranga vaikams su įvairiais sutrikimais“, skirtas norintiems daugiau sužinoti apie sensorinę įrangą ir jos pritaikymo galimybes. Pristatyme dalyvavo 36 švietimo įstaigų pedagogai.

Viešosios įstaigos ,,Penki pojūčiai“ direktorė Gabrielė Tervidytė pristatė sukurtą unikalią technologiją vaikams ir suaugusiems – vaizdo ir garso terapijai skirtą sensorinę įrangą, kurią naudojant pastebimas teigiamas poveikis asmenims su autizmu, sutrikusiais motoriniais gebėjimais ar kenčiantiems lėtinius skausmus. Sensorinė įranga yra itin lengvai valdoma technologija, kurią galima patiems per porą minučių intstaliuoti bet kokioje erdvėje. Patiems galima rinktis, kokioje atmosferoje dirbti, atsipalaiduoti, pasiruošti terapijai, reabilitacijai ir mokymui (si). Bet kuri patalpa gali tapti sensorine aplinka, pritaikyta visiems ir sukurianti daug gražesnę, malonesnę ir prasmingesnę erdvę.

Parašykite komentarą