Siūlome tobulinti kvalifikaciją!

Nacionalinės švietimo agentūros Mokyklų veiklos įsivertinimo ir tobulinimo skyrius organizuoja seminarus tema „Bendrojo ugdymo mokyklos veiklos įsivertinimo ir tobulinimo integralumas“. Seminarai vyks 2019 metų lapkričio 7, 28, gruodžio 3 ir 5 dienomis (4 srautai). Jie skirti bendrojo ugdymo programas įgyvendinančių mokyklų vadovams ir pedagogams, dalyvaujantiems įsivertinimo procesuose, savivaldybių administracijų švietimo padalinių darbuotojams, atsakingiems už mokyklų įsivertinimo procesus.

Seminarų metu numatoma analizuoti įsivertinimo metodiką ir rodiklius, apžvelgti įsivertinimo procesą, kaip besimokančios organizacijos kūrimo galimybę, praktiškai nagrinėti apibendrintą ankstesnių metų  įsivertinimo ir pažangos anketų informaciją, numatyti konkrečią pažangą, siekiant mokytis iš gerųjų patirčių. Bus aptartos pedagogų mokymosi ir bendradarbiavimo galimybės su mokytojų kvalifikacijos tobulinimo institucijomis, apžvelgti kolegialaus grįžtamojo ryšio teikimo principai.

 

Seminarai vyks Nacionalinėje švietimo agentūroje, M. Katkaus g. 44, Vilniuje.

Registracija http://www.nmva.smm.lt/2019/10/kvieciame-i-seminarus-bendrojo-ugdymo-mokyklos-veiklos-isivertinimo-ir-tobulinimo-integralumas/

Parašykite komentarą