Tėvų švietimas

Dauguma tėvų siekia pagerinti santykius su vaikais bei rasti atsakymus į rūpimus su jų auklėjimu susijusius klausimus. Šiuolaikinės šeimos gyvena greitu tempu, nuolat skuba, o informacijos apie vaikų fizinę ir psichinę raidą, auklėjimo būdus ir strategijas tiek daug.

Visagino švietimo pagalbos tarnybos pagalbos specialistai skaito paskaitas, veda grupinius užsiėmimus, mokymus.

Paskaitose, užsiėmimuose, mokymuose tėvai (globėjai) gauna žinių apie vaikų raidą ir veiksmingas auklėjimo strategijas, išbando šias strategijas ir pasirinktas auklėjimo priemones, tinkamas būtent jų šeimai, praktiškai, atranda atsakymus į savo klausimus, o visa tai padeda kurti stipresnius, artimesnius ryšius su savo vaikais.


Grupinių užsiėmimų ciklas „Efektyvi tėvystė“:

  1. „Kaip kurti stipresnį ryšį su savo vaiku?“
  2. „Vaiko jausmų atpažinimas ir įvardijimas“
  3. „Kaip (ir ar galima?) drausminti vaikus?“
  4. „Vaiko pasitikėjimo savimi ugdymas“
  5. „Konfliktai ir krizės. Ką daryti, kad jų išvengti ir kaip juos spręsti, kai jie jau nutiko?“

Dalyvavimas paskaitose, grupiniuose užsiėmimuose, mokymuose nemokamas.


Tėvų švietimo klausimais konsultuoja socialinė pedagogė Alesia Blium tel. 8 386 60 099 arba el. paštu alesia.blium@vspt.lt, mokymų klausimais specialioji pedagogė, logopedė Dalia Nekliudova tel. 8 386 60 099 arba el. paštu dalia.nekliudova@vspt.lt, psichologė Rimvyda Ardamakovaitė 8 386 60 099 arba el. paštu rimvyda.ardamakovaite@vspt.lt arba direktorė Dalė Gasiniauskienė 8 386 60 099 arba el. paštu dale.gasiniauskiene@vspt.lt.


Laukiame jūsų pastabų, komentarų, pasiūlymų, įvertinimų info@vspt.lt arba


Puslapis atnaujintas 2019-05-20