Vyksta dalykinės olimpiados ir konkursai

Įpusėjus mokslo metams prasidėjo dalykinių olimpiadų ir konkursų savivaldybės etapai. Kiekviena olimpiada, konkursas turi savo sąlygas, programas.

Įsigaliojus Bendrojo asmenų duomenų apsaugos reglamentui prieš olimpiadą ar konkursą kiekvienas vyresnis negu 14 metų olimpiadoje dalyvaujantis mokinys pasirašo sutikimą dėl asmens duomenų teikimo, o jaunesnis negu 14 metų pateikia tėvų sutikimą dėl vaiko asmens duomenų teikimo.

Savivaldybės etapo olimpiados vyks visose bendrojo ugdymo mokyklose ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre. Olimpiadose dalyvauja mokyklų etape laimėjusieji mokiniai. Jau įvyko dvi olimpiados – informatikos, kurioje dalyvavo dešimt 9-12 klasių mokinių ir anglų kalbos, kurioje dalyvavo taip pat dešimt 11 klasių mokinių.

Sėkmingiausiai pasirodę 5 informatikos olimpiados dalyviai – 2 VTVPMC ir 3 ,,Atgimimo“ gimnazijos mokiniai vasario 5 d. su kitais respublikos mokiniais susirungs dėl teisės dalyvauti informatikos olimpiados šalies etape, vyksiančiame Nemenčinėje, o anglų kalbos olimpiados I vietos laimėtojas, ,,Verdenės“ gimnazijos mokinys vasario 9 d. atstovaus savivaldybę anglų kalbos olimpiados šalies etape, vyksiančiame Vilniuje.

Visagino švietimo pagalbos tarnyba dėkoja visoms bendrojo ugdymo mokykloms ir VTVPMC už bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendinant dalykines olimpiadas ir konkursus ir linki visiems mokiniams ir juos rengiantiems mokytojams sėkmės!!!

 

Parašykite komentarą